۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
مراسم افتتاحيه سفيران سلامت دانش آموز شهرستان بيرجند برگزار شد
مراسم افتتاحيه سفيران سلامت دانش آموز شهرستان بيرجند برگزار شد مراسم افتتاحيه سفيران سلامت دانش آموز شهرستان بيرجنددر محل دبستان دخترانه ولايت به حضور رياست مركز بهداشت شهرستان بيرجند ، رياست اداره آموزش و پرورش شهرستان بيرجند و جمعي ازمعاونين و همكاران ستادي دو حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان بيرجند

مراسم افتتاحيه سفيران سلامت دانش آموز شهرستان بيرجنددر محل دبستان دخترانه ولايت به حضور رياست مركز بهداشت شهرستان بيرجند ، رياست اداره آموزش و پرورش شهرستان بيرجند و جمعي ازمعاونين و همكاران ستادي دو حوزه  برگزار شد.

 
 
 

در اين مراسم بستاني معاون پرورشي و تربيت بدني اداره آموزش و پرورش بيرجند با اشاره به نقش و جايگاه سفيران سلامت دانش آموز در مدارس با ذكر تاريخچه اي شروع طرح در مدارس بر لزوم توجه سفيران سلامت به شرح وظايف تعيين شده براي آنها تاكيد ورمز موفقيت در اين راه را ناشي از عملكرد شخصي سفيران سلامت در اين راه دانست .

بستاني با اشاره به محدوديت نيروي انساني مراقب بهداشت در مدارس آموزش و پرورش شهرستان بيرجند كه منجر به تحميل بار كاري فراوان بر روي دوش مراقبين بهداشت موجود گشته است ،نقش سفيران سلامت را در اين رابطه بسيار كمك كننده  عنوان نمود.

معاون پرورشي و تربيت بدني اداره آموزش و پرورش  شهرستان بيرجند با بيان  اينكه در سال گذشته به ميزان 22 ميليون تومان هديه براي سفيران سلامت دانش آموز اختصاص و اهداء گرديده است ،شرط بهره مندي از هداياي سال جديد را براي سفيران سلامت دانش آموز، عملكرد مطلوب آنها در راه اعتلاي بحث بهداشت  و خودمراقبتي در مدارس اعلام نمود.

 
 
 دكتر زنگوئي مطلق رييس مركز بهداشت بيرجند با تقدير از دست اندركاران اين برنامه در دبستان ولايت اجراي برنامه سفير سلامت دانش آموزي را مهم و حضور آنها را در برنامه هاي مربوط به سلامت بسيار با اهميت برشمرد.

رييس مركز بهداشت بيرجند نقش آموزش را براي اعتلاي سطح سلامت ، توسط سفيران سلامت توانمند و آموزش ديده ، بسيار مهم عنوان و با برشمردن ابعاد مختلف سلامتي ، توجه بيش از پيش به هريك از ابعاد  سلامت ، براي داشتن جسمي سالم و با نشات را، ضروري دانست.  

 
   
 

در ادامه مراسم از سفيران سلامت دانش آموز با اهداء لوح سپاس و ابلاغيه شروع به كارتقدير و تشكر به عمل آمد.

 
 
 
 

اجراي برنامه هاي متنوع در اين مراسم از سوي دانش آموزان  شامل سوگند نامه سفيران سلامت ، اجراي موسيقي و نمايش ، از ديگر برنامه هاي بسيار جذاب اين همايش بود كه به نحو بسيار مطلوب توسط دانش آموزان و سفيران سلامت به اجرا در آمد.

 
 
 
 

در پايان مراسم ميهمانان حاضر در اين همايش از نمايشگاه نقاشي و نمايشگاه غذا هاي سالم و سنتي دانش آموزان بازديد نمودند.

 

منبع: مركز بهداشت شهرستان بيرجند تعداد بازدید: 96 تاریخ درج: 1397/08/14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - بلوار شهيد خليل طهماسبي حد فاصل بلوار معلم و غفاري- مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تلفن:31632801 ,31632800-056     دورنگار: 32445675-056   كدپستي9717853586     E-mail: hltb[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal