۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
مراسم گراميداشت روز معلم در محل آموزشگاه بهورزي مركز بهداشت شهرستان بيرجند برگزار شد.
مراسم گراميداشت روز معلم در محل آموزشگاه بهورزي مركز بهداشت شهرستان بيرجند برگزار شد. مراسم گراميداشت روز معلم در محل آموزشگاه بهورزي مركز بهداشت شهرستان بيرجند با حضور كارشناسان استاني و شهرستاني برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان بيرجند

مراسم گراميداشت روز معلم در محل آموزشگاه بهورزي مركز بهداشت شهرستان بيرجند با حضور كارشناسان استاني و شهرستاني  برگزار شد.

دكترميري عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند در اين مراسم ضمن تبريك روز معلم به مدرسين آموزشگاه بهورزي ،بر نقش و جايگاه معلمين در تعليم و تربيت اشاره و لزوم قدرشناسي و تكريم از معلمين را وظيفه انساني و اخلاقي شاگردان و جامعه  در جبران گوشه اي از زحمات ايشان خاطر نشان كرد.

 
 
 دكتر زنگوئي مطلق رياست مركز بهداشت شهرستان بيرجند معلمين را اسطوره سازان بزرگ تاريخ قلمداد نمود و گفت: معلمين از ديرباز، ازجايگاهي والا در فرهنگ ايراني و اسلامي ، برخوردار بوده اند كه اين خود نشان از قدرشناسي ايرانيان از معلمين به عنوان انسان سازان بزرگ و بي تكلف در تاريخ اين مرزو بوم دارد.
 
 
 دكتر مشايخي جم مدير گروه همكاهنگي وگسترش استان دراين مراسم با تقدير از دست اندركاران آموزشگاه بهورزي در فرآيند آموزش بهورزان در سطح شهرستان و استان ،از خدمات آموزشگاه بهورزي بيرجند در رابطه با آموزش بهورزان دانش آموز شهرستان هاي سربيشه،درميان،نهبندان و طبس گلشن  در اين آموزشگاه تقديربه عمل آورد.
 
 
 
 حجه الاسلام رضايي با اشاره به مقام معلم از ديدگاه آيات و روايات اسلامي ،نقش و جايگاه معلمين را در تربيت انسان ها بسيار بااهميت و با ارزش بر شمرد.
 
 
 در پايان اين برنامه از 7 نفر از مدرسين آموزشگاه بهورزي بيرجند با اهداء لوح و گل تقديرو تشكر به عمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 

 

 

منبع: مركز بهداشت شهرستان بيرجند تعداد بازدید: 226 تاریخ درج: 1398/02/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - بلوار شهيد خليل طهماسبي حد فاصل بلوار معلم و غفاري- مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تلفن:31632801 ,31632800-056     دورنگار: 32445675-056   كدپستي9717853586     E-mail: hltb[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal