طرح پيشگيري از حوادث ترافيكي در دانش آموزان به صورت پايلوت در دبستانهاي دكتر غفراني و دانش مهرشهر بيرجند ،اجرا شد.
طرح پيشگيري از حوادث ترافيكي در دانش آموزان به صورت پايلوت در دبستانهاي دكتر غفراني و دانش مهرشهر بيرجند ،اجرا شد. سرهنگ محمدي پليس راهور اداره راهنمايي و رانندگي استان ...

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان بيرجند
 
 
طرح پيشگيري از حوادث ترافيكي در دانش آموزان به صورت پايلوت در دبستانهاي دكتر غفراني و دانش مهرشهر بيرجند، اجرا شد.
 
 

 سرهنگ محمدي پليس راهور اداره راهنمايي و رانندگي استان در ادامه اجراي طرح پيشگيري از حوادث ترافيكي در دانش آموزان به صورت پايلوت به حضور در دبستان هاي دكتر غفراني و دانش مهرشهر بيرجند نسبت به  آموزش مباحث پيشگيرانه  به دانش آموزان همچين روشهاي عبور ايمن دانش آموزان در خيابان و بزرگراه مطالبي را ارايه نمود.

 
 

 نحوه عبور ايمن دانش آموزان هنگام تعطيل شدن از مدرسه با كمك پليس راهنمايي و رانندگي و پرسنل مدرسه و همكاران مركز بهداشت به صورت عملي از خيابان از ديگر اقدامات آموزشي اين برنامه بود.

 
 

سرهنگ محمدي در ادامه برنامه ها با حضور در جمع اوليا و مربيان ،دبستان دانش ، با نمايش كليپ هايي از حوادث واقعي ، هشدارهاي لازم براي پيشگيري از حوادث ترافيكي را به اولياء ارائه نمود.

 
 

عارف زاده  مربي ارشد هلال احمر شهرستان بيرجند در خصوص كمكهاي اوليه در حوادث رانندگي و مخصوصا برخورد با خونريزي و راههاي كنترل آن به صورت عملي مطالب مفيد و ارزنده اي را به والدين آموزش داد.

برگزاري مسابقه نقاشي بين دانش آموزان دبستان دكتر غفراني با موضوع پيشگيري از حوادث ترافيكي و اهداء جايزه به 5 نفر از برگزيدگان از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

 
 

همچنين جهت استفاده ساير دانش آموزان از ايده ها و آثار ارائه شده ،  نقاشي ها به صورت نمايشگاه در سالن اجتماعات اين مدارس به مدت يك هفته به نمايش گذاشته خواهد شد.

 
 
 

منبع:
مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تعداد بازدید:
89
تاریخ:
1398/02/30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal