تجليل از مقام بهورز به بهانه روز بهورز
به بهانه روز بهورز رياست مركز بهداشت بيرجند به اتفاق معاون اداره كل خدمات درماني استان خراسان جنوبي از خانه بهداشت شاخن باديد به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان بيرجند

به بهانه روز بهورز رياست مركز بهداشت بيرجند به اتفاق معاون اداره كل خدمات درماني استان خراسان جنوبي از خانه بهداشت شاخن باديد به عمل آوردند

 
 

در اين بازديد كه به منظور تجليل از مقام بهورز اين تلاشگران خط مقدم سلامت انجام پذيرفت از خدمات بهورزان در حوزه بهداشت تقدير و تشكر به عمل آمد.

دكترامير مهدي زنگوئي مطلق رييس مركز بهداشت شهرستان بيرجند در اين ديدار صميمانه با اشاره براهميت نقش و جايگاه بهورزان در خانه هاي بهداشت در دورافتاده ترين نقاط روستايي در سراسر كشور،وجود خانه هاي بهداشت را به عنوان يكي از شاخص ترين اقدامات انجام پذيرفته از سوي وزارت بهداشت جمهوري اسلامي ايران در سطح جهان برشمرد و گفت: امروزه خدمات گسترده اي در سطح خانه هاي بهداشت از سوي بهورزان با توجه به اجراي طرح تحول سلامت به جمعيت هاي روستايي ساكن مناطق روستايي كشور ارائه مي گردد كه نبود اين امكان ميزان مهاجرت و شهر نشيني را ازجهت دسترسي آسانتر به خدمات بهداشتي دوچندان مي نمود.

 
 
 
 
 
 

دكتراميرمهدي زنگوئي مطلق در ادامه بازديد از خانه بهداشت  از نزديك درجريان مشكلات بهداشتي منطقه از زبان اعضاي  شوراي اسلامي و معتمدين محلي قرار گرفت و موارد قابل حل را در دستور پيگيري قرار داد.

رييس مركز بهداشت در ادامه بازديددر طي چند روز كاري  از خانه هاي بهداشت با حضور در محل خانه بهداشت مهمويي ،رقيه آباد ، حصار سنگي و شوشود با تقديم گل و لوح تقدير از مقام شامخ بهورزان تجليل به عمل آورد.

 
بازديد از خانه بهداشت مهموئي 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
بازديد از خانه بهداشت رقيه آباد
 
 
 
 
 
 
بازديد از خانه بهداشت حصار سنگي 
 
 
 
 
 
بازديد از خانه بهداشت شوشود
 
 
 
 
 
 
بازديد از مركز آموزش بهورزي و بازآموزي برنامه هاي سلامت 
 
 
منبع:
مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تعداد بازدید:
274
تاریخ:
1398/06/25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal