۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
بازديد رياست و پرسنل مركز بهداشت بيرجند از محل موسسه خيريه توانبخشي حضرت علي اكبر(ع)
بازديد رياست و پرسنل مركز بهداشت بيرجند از محل موسسه خيريه توانبخشي  حضرت علي اكبر(ع) به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان بيرجند رياست مركز بهداشت بيرجند به اتفاق مسوولين ستادي با حضور در محل مركز توانبخشي حضرت علي اكبر(ع) از نزديك در جريان برنامه ها ، فعاليت ها، خدمات و چالش هاي پيش روي اين مركز در امر خدمت رساني به بيماران و سالمندان حاضر در اين موسسه قرار گرفتند.

 

 
رياست مركز بهداشت بيرجند به اتفاق مسوولين ستادي با حضور در محل مركز توانبخشي  حضرت علي اكبر(ع) از نزديك در جريان برنامه  ها ، فعاليت ها، خدمات و چالش هاي پيش روي اين مركز در امر خدمت رساني به بيماران و سالمندان حاضر در اين موسسه قرار گرفتند.
 
 
 
 

      در اين ديدار صميمانه كه با هدف مشاهده نيازمندي ها و مشكلات مركز انجام  پذيرفت  وضعيت فعاليت هاي جاري و خدمات مركز مورد ارزيابي قرار گرفت .

 
 
 

  اكبري مطلق مدير مركز توانبخشي علي اكبر (ع) ضمن تشكر از حضور رياست و كارشناسان مركز بهداشت بيرجند از مجموعه، با اشاره به وضعيت هزينه ها و بيماران بستري در اين مركز بر لزوم دريافت بيشتر كمك هاي مردمي در زمينه تامين اقلام و نيازمندي هاي مركز تاكيد نمود.


 
 

      دكتر زنگوئي مطلق رياست مركز بهداشت بيرجند با معرفي تك تك مسوولين ستادي بر وجود آمادگي لازم در زمينه همكاري واحد هاي ستادي با مركز توانبخشي حضرت علي اكبر (ع) در تمام زمينه هاي مورد نياز در چهارچوب وظايف اداري اشاره كرد.

 
 

       در ادامه اين بازديد همكاران از بخش هاي مختلف مركز از جمله كارگاه خياطي و بخش هاي بستري بيماران كم توان و عقب مانده ذهني بازديد به عمل آوردند.

 
 
 

     در پايان كمك هاي اهدايي پرسنل مركز بهداشت در ماه مبارك رمضان تقديم مسوولين مجموعه گرديد.

 
 
 
منبع: مركز بهداشت شهرستان بيرجند تعداد بازدید: 111 تاریخ درج: 1397/03/21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - بلوار شهيد خليل طهماسبي حد فاصل بلوار معلم و غفاري- مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تلفن:31632801 ,31632800-056     دورنگار: 32445675-056   كدپستي9717853586     E-mail: hltb[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal