۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
مراسم بزرگداشت هفته هواي پاك و هفته سرطان در دبستان معصوميه بيرجند برگزار شد
مراسم بزرگداشت هفته هواي پاك و هفته سرطان در دبستان معصوميه بيرجند برگزار شد مراسم بزرگداشت هفته هواي پاك و هفته سرطان در محل دبستان پسرانه معصوميه با حضور معاونت و همكاران ستادي مركز بهداشت شهرستان بيرجند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان بيرجند
 

 مراسم بزرگداشت هفته هواي پاك و هفته سرطان در محل دبستان پسرانه معصوميه با حضور معاونت و همكاران ستادي مركز بهداشت شهرستان بيرجند برگزار شد.

در اين مراسم كه با هدف آموزش و اطلاع رساني هفته هواي پاك و سرطان براي دانش آموزان انجام پذيرفت برنامه هاي آموزشي متنوعي توسط دانش آموزان و ميهمانان حاضر در جلسه اجرا شد.

 

 

موذن كارشناس بيماري هاي غير واگير مركز بهداشت در رابطه با اهميت پيشگيري و كنترل سرطان گفت: بيماري سرطان قابل پيشگيري است و در صورت عدم توجه به نكات بهداشتي مرتبط با ابتلاء به اين بيماري ، به سادگي افراد مي توانند مبتلا به انواع مختلفي از سرطان گردند.

موذن با تاكيد بر اين مساله كه مي توان با خودمراقبتي و اميد در مقابله با سرطان موفق بود گفت: بسياري از موارد سرطان قابل درمان بوده و با پيشرفت علمي كه تاكنون صورت پذيرفته مي توان از موارد مرگ ناشي از آن جلوگيري به عمل آورد.

 
 
 

هريوندي كارشناس واحد بهداشت محيط و حرفه اي مركز بهداشت بيرجند نيز با اشاره به تاثير آلاينده هاي هوا بر سلامتي افراد بر اهميت استفاده از وسائط نقليه عمومي و جلوگيري از آلودگي هوا از طريق كنترل آلاينده هاي صنعتي و سنتي تاكيد كرد.

 
 
 

 اجراي سرود ، مسابقه پنالتي زني ،پياده روي و... از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: مركز بهداشت شهرستان بيرجند تعداد بازدید: 93 تاریخ درج: 1397/11/06
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - بلوار شهيد خليل طهماسبي حد فاصل بلوار معلم و غفاري- مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تلفن:31632801 ,31632800-056     دورنگار: 32445675-056   كدپستي9717853586     E-mail: hltb[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal