۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
زنگ هواي پاك در دبستان دخترانه علامه حلي بيرجند به صدا درآمد
زنگ هواي پاك در دبستان دخترانه علامه حلي بيرجند به صدا درآمد مراسم بزرگداشت هفته هواي پاك و هفته سرطان در محل دبستان دخترانه علامه حلي با حضور معاون اداره آموزش و پرورش ، مسولين وهمكاران ستادي مركز بهداشت شهرستان بيرجند و اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان بيرجند
 

 

مراسم بزرگداشت هفته هواي پاك،هفته سرطان در محل دبستان دخترانه علامه حلي با حضور معاون اداره آموزش و پرورش ، مسولين وهمكاران ستادي مركز بهداشت شهرستان بيرجند و اداره آموزش و پرورش  برگزار شد.  

 در اين مراسم كه با هدف آموزش و اطلاع رساني هفته هواي پاك و سرطان براي دانش آموزان انجام پذيرفت برنامه هاي آموزشي متنوعي توسط دانش آموزان و ميهمانان حاضر در جلسه اجرا شد.

 

 
 كربلاييان مسوول واحد بهداشت محيط و حرفه اي مركز بهداشت بيرجند با اشاره به اهميت حفظ هواي پاك برتوجه بيش از پيش به اين مساله توسط مردم و مسوولان تاكيد نمود .

كربلاييان در ادامه گفت: آلودگي هوا زمينه ساز بسيار ي از بيماري هاي ريوي ،سرطان ها و ... در جامعه مي باشد كه لازم است تدابير ويژه اي در كنترل آلاينده ها از سوي مسولين و مردم سنجيده شود.

 مسوول واحد بهداشت محيط و حرفه اي مركز بهداشت بيرجند با مورد خطاب قرار دادن دانش آموزان به عنوان آينده سازان جامعه بر نقش و جايگاه آنها به عنوان سفيران سلامت در رساندن پيام هواي پاك به خانواده ها تاكيد كرد.

 
 

 

احترامي معاون اداره آموزش شهرستان بيرجند  با تقدير از همكاري في مابين مركز بهداشت در زمينه برگزاري برنامه هاي مشترك با مهم برشمردن هفته هواي پاك و سرطان بر ضرورت توجه بيش از پيش به اين مساله در جامعه تاكيد نمود.
 
 
 

در ادامه اين مراسم زنگ هواي پاك با حضور معاون آموزش و پرورش ومسوول واحد بهداشت محيط و حرفه اي مركز بهداشت بيرجند به صدا در آمد.

 

 

 

اجراي سرود ، مسابقه حمل بادكنك  از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نمايشگاه آثار نقاشي و كاردستي دانش آموزان :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: مركز بهداشت شهرستان بيرجند تعداد بازدید: 136 تاریخ درج: 1397/11/06
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - بلوار شهيد خليل طهماسبي حد فاصل بلوار معلم و غفاري- مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تلفن:31632801 ,31632800-056     دورنگار: 32445675-056   كدپستي9717853586     E-mail: hltb[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal