۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
راهپيمايي بزرگداشت هفته هواي پاك و هفته ملي مبارزه با سرطان برگزار شد
راهپيمايي بزرگداشت هفته هواي پاك و هفته ملي مبارزه با سرطان برگزار شد به مناسبت بزرگداشت هفته هواي پاك و هفته ملي مبارزه با سرطان ، راهپيمايي صبحگاهي همكاران حوزه مركز بهداشت بيرجند و معاونت بهداشتي دانشگاه ...

 

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان بيرجند

 

به مناسبت بزرگداشت  هفته هواي پاك و هفته ملي مبارزه با سرطان  ، راهپيمايي صبحگاهي همكاران حوزه مركزبهداشت بيرجندو معاونت بهداشتي دانشگاه از مقابل مركز بهداشت از مسير خيابان شهيد طهماسبي، خيابان غفاري تا مركز  راديولوژي و انكولوژي ايران مهر (درمان بيماران سرطان) برگزار گرديد.
 

 
 
 
در اين برنامه كه با هدف ترويج شعار"هواي پاك ،مسولان و مردم " و همچنين شعار " سرطان قابل پيشگيري و درمان است با خودمراقبتي و اميد" اجرا شد به 11 نفرازهمكاران شركت كننده در مراسم به قيد قرعه در راستاي نهادينه سازي تحرك و ورزش 66 عدد بليط استخرشنا اهداء گرديد.
 
 
دكتر زنگوئي مطلق رييس مركز بهداشت شهرستان بيرجند در رابطه با اهميت و نقش تغذيه در پيشگيري از سرطان و همچنين لزوم تداوم اجراي برنامه هاي ورزشي در بين كاركنان گفت: تغذيه به عنوان ركن اساسي نياز هاي روزمره افراد نقش مهمي در سلامت روحي ،رواني و اجتماعي انسان ايفا مي نمايد و عدم توجه به رعايت اصول تغذيه سالم  مي تواند زمينه ساز بسياري از بيماري ها از جمله سرطان در فرد گردد.

دكتر زنگوئي مطلق با تاكيد بر اهميت و نقش ورزش و تحرك بدني بر سلامت ،حركت به سوي استفاده از وسائط نقليه همچون دوچرخه و انجام ورزش هايي همچون پياده روي را زمينه ساز كاهش آلودگي هوا و سلامت جسمي و روحي كاركنان برشمرد و حمايت  همه جانبه خود را  در زمينه  تكرار برنامه هاي مرتبط با بحث ورزش و تحرك بدني در بين كاركنان اعلام نمود.  

در پايان از شركت كنندگان با صبحانه سالم پذيرايي به عمل آمد.

 

 

 
 
 
 
 
امضاء طومار پويش ملي مبارزه با سرطان توسط همكاران مركز بهداشت شهرستان بيرجند:  
 
 
 
 
 
 
 
منبع: مركز بهداشت شهرستان بيرجند تعداد بازدید: 116 تاریخ درج: 1397/11/06
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - بلوار شهيد خليل طهماسبي حد فاصل بلوار معلم و غفاري- مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تلفن:31632801 ,31632800-056     دورنگار: 32445675-056   كدپستي9717853586     E-mail: hltb[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal