۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
تبریک روز بهورز
تبریک روز بهورز

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بیرجند

دکتر زنگوئی مطلق ریاست مرکز بهداشت شهرستان بیرجند با تبریک فرارسیدن 12 شهریور روز بهورز ، بهورزان را، اسطوره های تلاش و فداکاری در دورترین نقاط کشور نامیدکه با تمامی سختی ها و مرارت های شغلی و زندگی، با ایستادن درکنار مردم و مقابله با تهدید های سلامت، نوید بخش زندگی سالم برای آنها می باشند.

رییس مرکز بهداشت بیرجند وجود بهورزان را مایه دلگرمی برای سیستم سلامت کشور عنوان نمود و گفت:اگر نبودند بهورزان و خانه های بهداشت،می بایست اکنون به جای مقابله باکرونا درگیر بسیاری از بیماریهای واگیر شایع همچون فلج اطفال، سرخک،سرخجه و... درکشور بودیم .

ایشان شکل گیری خانه های بهداشت در کشور را به عنوان سدی محکم در مقابل بیماری های تهدید کننده سلامت عنوان نمود و آن را گامی مثبت والگویی جهانی برای تمامی کشور ها بر شمرد که نظام جمهوری اسلامی ایران به واسطه آن بر خود می بالد.

دکترزنگوئی مطلق با اشاره به تلاش ها ومجاهدت های این جان برکفان سلامت درمقابله با بیماری کرونا،درکنارسایر بخش های بهداشت و درمان کشور ، افزود: زحمات بهورزان از شروع این بیماری تاکنون، در عرصه پیشگیری و مراقبت از بیماران قابل ستایش و تقدیر می باشد،که لازم است مردم نیز به این مساله اهمیت داده و با رعایت مسائل بهداشتی در کنار مدافعان سلامت  باشند.

 
 
منبع: مرکز بهداشت شهرستان بیرجند تعداد بازدید: 1134 تاریخ درج: 1399/06/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - بلوار شهيد خليل طهماسبي حد فاصل بلوار معلم و غفاري- مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تلفن:31632801 ,31632800-056     دورنگار: 32445675-056   كدپستي9717853586     E-mail: hltb[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal