۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
به مناسبت روز بهورز ، تجلیل از بهورزان خانه های بهداشت علی آباد لوله و چهکند انجام شد
به مناسبت روز بهورز ، تجلیل از بهورزان خانه های بهداشت علی آباد لوله و چهکند انجام شد

به مناسبت روز بهورز ، تجلیل از بهورزان خانه های بهداشت علی آباد لوله و چهکند انجام شد

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بیرجند

به مناسبت بزرگداشت روز بهورز ریاست مرکز بهداشت شهرستان بیرجند به همراه  معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بیرجند از خانه های بهداشت علی آباد لوله و چهکند بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که با هدف تجلیل از مقام بهورز به مناسبت 12 شهریور ماه انجام پذیرفت از زحمات بهورزان ،این تلاشگران عرصه سلامت در خط مقدم سلامت با اهداء شاخه گل تجلیل به عمل آمد.

 
 

دکتر زنگوئی مطلق ریاست مرکز بهداشت شهرستان بیرجند با بیان اهمیت و جایگاه بهورزان در مسیر مبارزه با بیماری ها و نقش بی بدیل آنها در ارتقای سلامت جامعه ، وجود بهورزان را مایه بسیاری از خیرات و برکات برای مردم محروم در اقصی نقاط کشور عنوان نمود و گفت: بهورزان به عنوان خط شکنان عرصه سلامت از دیرباز مشغول خدمت رسانی به آهاد افراد جامعه می باشند که با شکل گیری خانه های بهداشت به عنوان اولین سطح خدمات بهداشتی درمانی  در روستاهای دور افتاده ، با اهدای عمر خود به جامعه از بروز بسیاری از بیماری ها در جامعه جلوگیری به عمل آورده ند .

 
 
 

ایشان با اشاره به همه گیری کرونا در جامعه که کل دنیا را دچار چالش نموده است عنوان کرد: کرونا یک بیماری است از میان هزاران بیماری که همه روزه سلامت ما انسان ها را تهدید می نماید و اگر بیماری های دیگر همچون فلج اطفال ،آبله ،سرخک ،سرخجه و ... به سراغ مان نمی آیند ، نتیجه همان واکسیناسیونی است که این عزیزان یعنی بهورزان  با اجرای آن در سال های گذشته در روستا ها و شهر ها ،با عث ایمن شدن جامعه نسبت به آنها شده اند؛ و این، اهمیت کار آنها را در بلند مدت نشان می دهد که این دست آورد ها نتیجه فداکاری های این عزیزان به قیمت از دست دادن بسیاری از موقعیت هاوموفقیت ها در شهر برای خود و خانواده شان می باشد.

 
 

رییس مرکز بهداشت شهرستان بیرجند باذکر اهمیت نقش واکسیناسیون در جامعه برای ایجاد ایمنی در مقابل بیماری ها ،از همشهریان عزیز خواست تا با توجه بیشتر به واکسیناسیون کودکانشان فارغ ازگوش فرا دادن به شایعات دشمنان قسم خورده این انقلاب برای آسیب رساندن به سلامت مردمان این سرزمین از طریق فضای مجازی و حقیقی  در راه اعتلای اهداف سلامت نظام جمهوری اسلامی ایران همراه نظام سلامت باشند.

برقی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بیرجند نیز با اشاره به نقش و جایگاه بهورزان در جامعه ، از بهورزان به عنوان سربازان گمنام عرصه سلامت یاد کرد که فداکارانه با به خطر انداختن جان خویش در راه اعتلای سلامت جامعه در تلاش می باشند.

 
 
 
 
 
 
 
منبع: مرکز بهداشت شهرستان بیرجند تعداد بازدید: 1354 تاریخ درج: 1399/06/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - بلوار شهيد خليل طهماسبي حد فاصل بلوار معلم و غفاري- مركز بهداشت شهرستان بيرجند
تلفن:31632801 ,31632800-056     دورنگار: 32445675-056   كدپستي9717853586     E-mail: hltb[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal