حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بر مزار اولین شهید مدافع سلامت استان خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بیرجند

 
 
دکتر دهقانی فیروز آبادی با حضور بر مزار اولین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با ادای احترام به این شهیده فقیده با قرائت فاتحه ، فقدان این عزیز از دست رفته را مصیبتی جبران ناپذیر برای سیستم بهداشتی درمانی دانشگاه ، عنوان نمود و گفت:شهیده منصوره حسینی به عنوان اولین شهیده مدافع سلامت در استان خراسان جنوبی از بهورزان زحمتکش حوزه بهداشت بود که جان خود را در راه حفاظت از مردم استان خراسان جنوبی فدا کرد.
 
 
 
دکتر دهقانی با اشاره به ابتلاء بیش از 490 نفر از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی در بخش های مختلف حوزه بهداشت و درمان ، فوریت های پزشکی ، پزشکان ، پرستاران ، دانشجویان به این بیماری تا چند روز قبل، از مردم خواستند تا با قدرشناسی از زحمات این عزیزان و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از ابتلاء خود و عزیزان شان به این بیماری پیشگیری به عمل آورند؛ تا بعد از این شاهد بروز حوادث غم بار اینچنین نباشیم.
 
 
 
دکتر دهقانی از دست رفتن نیرو های ارزشمند ی مثل این شهیده ارجمند را در یک سن پایین ،با یک سابقه کم خدمتی را، که می توانست سالهای سال از خدمات ایشان جامعه بهره مند باشد را غیر قابل جبران عنوان نمود و گفت: انشالله بتوانیم با کمک و دعای مردم و یاری خداوند متعال شر این ویروس را از سر مردم کشور عزیزمان کم نماییم و این بیماری راپشت گذارده و همه به زندگی عادی برگردیم چون زحمت خیلی زیادی برای همه ایجاد شده بویژه پرسنل عزیز حوزه سلامت که در این راه خدماتی را ارائه می کنند و جان خودشان را در طبق اخلاص گذارده اند تا بتوانند سلامت مردم را حفظ کنند.
 
 
 
 
در پایان حسنی رییس شورای اسلامی روستای مهموئی با بر شمردن خدمات شهیده منصوره حسینی در روستای مهموئی ، فقدان این عزیز سفر کرده را غیر قابل جبران و روحیه خدمت رسانی و مردم داری ایشان را با بسیار ارزش و قابل ستایش عنوان نمود.
 
 
 
 
پیام شهیده  منصوره حسینی بر روی تخت بیمارستان به همکاران جهت پیگیری امور خانه بهداشت مهموئی .
گوشه ای از یک دنیا مهربانی و فداکاری این شهیده ارجمند برای حفاظت از سلامت هموطنان عزیزش . ای کاش اندکی به خود آئیم و با رعایت پروتکل های بهداشتی از تکرار چنین حوادث غم باری جلوگیری به عمل آوریم.
 

 
منبع:
مرکز بهداشت شهرستان بیرجند
تعداد بازدید:
773
تاریخ:
1399/08/03
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal