بازدید سرزده دکتر بهرامی نژاد ، از مراکز تابعه مرکز بهداشت شهرستان بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بیرجند

بازدید سرزده دکتر بهرامی نژاد ، از مراکز تابعه مرکز بهداشت شهرستان بیرجند

دکتر حسن بهرامی نژاد ریاست مرکزبهداشت شهرستان بیرجند در غالب بازدید های مدیریتی از مراکز تابعه مراکز بهداشت بیرجند از نزدیک، روند ارائه خدمت و فعالیت هنکاران حوزه سلامت مورد سنجش و ارزیابی قرار داد.

 
 

دکتر بهرامی نژاد هدف از انجام بازدید های مدیریتی را در برنامه کاری خود کمک به بهبود و بهینه سازی مجموعه خدمات و فعالیت های مستمر و غیر مستمر مراکز خدمات جامع سلامت در خدمت رسانی و ارتقای سلامت شهروندان گرامی عنوان نمود. و گفت: بیماری کرونا در طول دوسال گذشته بخش بزرگی از انرژی و توان پرسنل بخش بهداشت را به خود اختصاص داد به گونه ای که عوامل گوناگونی همچون ترس مردم از حضور در مراکز خدمات جامع سلامت ،پایگاه های بهداشت و خانه های بهداشت تابعه به دلیل ابتلاء به این بیماری باعث شد تا علی رقم پیگیری ها و تلاش همکاران، رسیدن به بخشی از اهداف اختصاصی در برنامه های بهداشتی همچون مراقبت فعال مادران باردار ،بیماریابی و غربالگری  بیماری های واگیر و غیر واگیر ، واکسناسیون کودکان ، مراقبت کودکان ، میانسالان و سالمندان دستخوش چالش های سنگینی برای همکاران شود که لازم است با کاهش بار بیماری کرونا و کم شدن حجم مراجعات مربوط به آن در بخش بهداشت شاهد تلاش بیشتر همکاران در زمینه ارتقای شاخص های بهداشتی باشیم.

 
 

رییس مرکز بهداشت بیرجند در رابطه  با حجم بالای فعالیت ها و خدمات جاری در مراکز بهداشتی گفت : با افزوده شدن طرح تحول سلامت به بسته خدمتی پزشک خانواده شاهد ارتقای سطح خدمات و رضایتمندی مردم از بخش سلامت هستیم که نتایج آن در روند صعودی شاخص های بهداشتی قابل مشاهده و ارزیابی می باشد.

 
 

ایشان در ادامه با تقدیر از مدافعان سلامت در سنگر نخست پیشگیری و کنترل بیماری منحوس کرونا خاطرنشان کرد: مدافعین سلامت از همان ابتدای شروع بیماری با کمترین امکانات و داشته های خود به نبرد با ویروسی رفتند که ناجوانمردانه جان های عزیز زیادی را از ما گرفت و مظلومانه با ایستادگی خویش ثابت نمودند که می شود همچون سال های دفاع مقدس افتخار آفرین بود و حماسه ساز.

 
 

دکتر بهرامی نژاد در پایان بازدید سر زده خود از مرکز شهید رجائی و پایگاه شعبانیه و کارگران ضمن قدردانی از تلاش همکاران این مراکز بر لزوم پیگیری و تسریع در رفع مشکلات از سوی کارشناس ناظر مرکز تاکید کرد.

لازم به ذکر است دکتر بهرامی نژاد از شروع حضور به عنوان ریاست مرکز بهداشت بیرجند در تاریخ 8 خرداد 1401 تاکنون از مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستائی مهرشهر، آوینی ، نجفی گل ، غدیر ، دستگرد و پایگاه های حافظ، معصومیه ، شهید ناصری ، شعبانیه ،حاشیه کارگران ، مرکز منتخب نمونه گیری کرونا مهرشهر ،قدس و مرکز آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه های سلامت در چارچوب بازدید های مدیریتی خویش بازدید به عمل آورده اند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
مرکز بهداشت شهرستان بیرجند
تعداد بازدید:
250
تاریخ:
1401/03/22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal